יעוץ לביסוס קרקע

היציבות של כל מבנה תלויה, בראש ובראשונה, בטיב היסודות שלו ולכן חשוב ביותר לזהות מהי קרקעת היסוד שעליה בונים כל מבנה. זה נכון לגבי בניית בית פרטי, רבי קומות, מנהרות, כבישים או כל מבנה אחר. כדי לזהות את טיב הקרקע נלקחות דגימות בקידוח ניסיון ואת כל הנתונים הללו מעבירים למעבדה שבה ניתן יהיה להגיע למסקנות בנושא. יעוץ לביסוס קרקע כולל, לפני הכול, את ניתוח הנתונים שעולים מהשטח, שכן יש צורך להבין תחילה על איזה סוג של קרקע מדובר. האם זו קרקע שכוללות:

- סלע

- סלע מבוקע

- חרסית שמנה

- טין

- חול חרסיתי או כל סוג אחר של קרקע

החלטות לגבי ביסוס קרקע

יש לחשב את המאמץ שמותר להפעיל על הקרקע, ובחישוב זה יש לקחת בחשבון גם את מקדם הביטחון נגד חדירות היסוד אל תוך הקרקע עצמה. יעוץ בתחום ביסוס הקרקע מסייע לבחור לא רק את סוג הביסוס המתאים אלא גם את העומק שלו ואת כל שאר הנתונים החשובים בנושא. ביסוס הקרקע הוא זה שיקבע האם המבנה, הכביש או המנהרה יחזיקו מעמד או לא ולכן יש לכך חשיבות עליונה בכל תהליכי הבנייה.

פנו אל המקצוענים

אם גם אתם זקוקים לשירות מוביל בתחום של ייעוץ לבסיס קרקע, כדאי יהיה לבדוק אל מי אתם פונים. אצלנו בחברת א.א.הנדסה ותכנון תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון, שכן החברה שלנו קיימת כבר משנת 1992 ומאז ועד היום צברנו הרבה מאוד ניסיון בתחום.