קיר כובד

קיר כובד הוא אחד מסוגי הקירות התומכים הקיימים, כאשר הסוגים האחרים הם: קירות תומכים דקים, קירות שיגומים וקירות בטון טרום. מה שמיוחד בקיר הכובד זו העובדה שקירות אלה נבנים מסלעים כבדים ומבטון, ומטרתם היא לעצור את העפר, פעולה שהם מבצעים בעזרת המשקל הכבד שלהם.

מדוע יש צורך לשלב קירות כובד בבנייה?

באופן כללי ניתן לראות שכל הסוגים של קירות תמך נועדו לחזק ולייצר סטרוקטורות אדריכליות שונות, בין אם מדובר על:

- מנהרות

- גדרות מים

- כבישים וכדומה

בעזרת קירות כאלה אפשר לבנות כבישים אפילו במקומות הכי משופעים שיש, ובנוסף לכך, הקירות גם נותנים יצירות ומגנים מסחף במקומות תלולים במיוחד. על ידי הקירות הללו ניתן לעצור את תנועת העפר ואת תזוזת האדמה ובדרך כלל הקירות התומכים נבנים משילוב של ארבעה מרכיבים: פלדה, בטון עץ ואבנים.

ייעוץ בתחום ושירות מוביל

לא אחת מה שיקבע האם כביש מסוים, מנהרה או כל מבנה אחר באמת יענו על הציפיות ויחזיקו מעמד לשנים, זו השאלה האם ייעשה שימוש במקום בקיר התומך המתאים. לכן חשוב להפקיד את המשימה בידי המומחים בתחום, וזו הסיבה שבגללה כדאי לכם לפנות אלינו. את החברה שלנו, א.א. הנדסה ותכנון הקמנו כבר לפני שנים ובעזרת הצוות המקצועי, הניסיון הרב והתשוקה לתחום אנחנו מצליחים לתת שירות מוביל לכל אחד מהלקוחות שלנו. בנוסף לכל אלה, אנחנו גם מחזיקים את הציוד המקצועי הטוב ביותר שקיים בתחום ואתם מוזמנים להתקשר אלינו בכל עת להזמנת שירותי המקצועיים.