קיר שיגומים

כאשר יש צורך לבנות כבישים, מנהרות, גדרות מים או מבנים אחרים במקומות שבהם יש סכנת סחף של אדמה או אפר, חשוב ביותר להשתמש בסוגים שונים של קירות תמך. זה נכון גם במקומות שבהם ישנו שיפוע גדול במיוחד, ולכן יש לפנות אל המומחים בתחום כדי לקבל שירות הן של ייעוץ והן של ביצעו בכל מה שקשור להקמת קירות התמך. קיימים ארבעה סוגים עיקריים של קירות תמך, והם:

1. קיר שיגומים

2. קיר תומך דק

3. קירות בטון טרום

4. קירות כובד

לכל קיר יש ייעוד אחר וסוגים אחרים של בנייה שהוא יכול להתאים להם, והדבר החשוב ביותר הוא לא רק לבנות את הקיר בצורה עמידה אלא גם להתאים אותו למבנה עצמו.

קיר שיגומים לעצירת האדמה

קיר שיגומים הינו קיר שבנוי מלוחות פלדה בגדלים שונים, והמטרה של קיר מסוג זה היא לעצור את תנועת האדמה. קירות השיגומים ממלאים את הייעוד שלהם על ידי כך שהם יוצרים גדר המוחדרת לעומק וכך הם מחזיקים מעמד לשנים ומונעים תזוזות.

הקמת קירות תמך על ידי המומחים

במידה ואתם זקוקים לשירותים בתחום קירות התמך, בין אם זה עבור מנהרה, כביש או עבור כל מבנה אחר, החברה שלנו זו הכתובת הכי טובה עבורכם. הקמנו את א.א. הנדסה ותכנון אי שם בשנת 1992 ומאז ועד היום צברנו ניסיון רב בלא מעט פרויקטים ברחבי הארץ כולה. אנחנו מעסיקים צוות גדול של מהנדסים מובילים ואיתנו תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.