התזת בטון

התזת בטון הינה שיטה שהפכה להיות יותר ויותר מקובלת בעידן שבו אנחנו חיים ליציקת בטון, שכן בעזרת שיטה זו ניתן לצקת בטון בכל מקום, גם כאשר הגישה אליו מורכבת. לדוגמא, כאשר יש צורך לצקת בטון בתוך מנהרה אנו רואים קושי כיוון שלא פשוט לשלב תבניות עץ ליציקת בטון בתוך מבנה שכזה. לעומת זאת, בעזרת שיטת ההתזה ניתן להגיע לכל מקום ולכן מובן מדוע זו הפכה להיות השיטה המועדפת והשימושית ביותר במקרים רבים. את השיטה פיתח קרל אקליי בתחילת המאה הנוכחית וניתן לראות כיצד היא תופסת תאוצה, כך שברור מדוע גם אתם תוהים ממי תוכלו להזמין שירות שכזה.

הרבה מעבר להתזת בטון

במידה ואתם זקוקים לשירותים מקצועיים בכל מה שקשור לתכנון והנדסה, דעו שהגעתם לכתובת הנכונה, שכן אנחנו בחברת א.א. הדסה ותכנון נוכל להציע לכם שירותים מגוונים כמו:

1. מנהור (תכנון גיאומטרי, תכנון מבנים תת-קרקעיים ועוד)

2. הנדסת קרקע (שיקום וטיוב חפירות, תכנון מערכות מקבילות סחף ועוד)

3. קונסטרוקציה (תכנון מעברים בשיטות שונות, קרקע משוריינת, תכנון מערכות גדרות בלימה ועוד)

בנוסף לכל אלה, אנחנו גם הכתובת הטובה ביותר עבור שירותי הנדסת כבישים, בין אם מדובר על תכנון של כבישים בשכונות מגורים ובין אם מדובר על תכנון כבישים בחניונים, יישובים או צמתים עירוניים.

שימוש בציוד מתקדם

החברה שלנו מחזיק את הציוד המתקדם ביותר בתחום ההנדסה, כך שבין אם תזמינו שירותי התזת בטון ובין אם אתם זקוקים לכל שירותי תכנוני אחר, אנחנו הכתובת שאליה כדאי לכם לפנות.